MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12645577
nr 1264 5577
Byrå
mahogny, 1940-/50-tal. Bredd: 76, djup: 38 cm, höjd: 87 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:02:23
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr